Loading...
Bilderberg Bellevue Dresden
Kamers
1 Kamer, 1 Volw. , 0 Kinderen
Kamers
-
1
+
Volw.
/Kamer
-
1
+
Kind
/Room (Age 0-11)
-
0
+
Volw.
Kind

Bespaar alleen hier 5% Gratis WiFi

Events in Dresden

— de locatie in Dresden voor events en meetings tot 850 personen

Vergaderingen & evenementen in Dresden

Info over vergaderingen & events in Bilderberg Bellevue Dresden

Adres: Große Meissner Straße 15 | 01097 Dresden | Telefoon: +49 (0) 351 805 1717 | convention@bellevue-dresden.com

agsdi-square

20 vergaderruimtes

agsdi-people

tot 850 personen

agsdi-sleep

340 hotelkamers

agsdi-star

Hoteltuin van 20.000m²

Een zomerfeest in de Bellevue-tuin, een vergadering in de boardroom of een conferentie met expositieruimte – Bilderberg Bellevue Dresden biedt de perfecte faciliteiten voor uw events ongeacht het soort.

Kies voor onze professionele aanpak. Onze attente servicemedewerkers en onze eigen apparatuur zorgen ervoor dat uw volgende belangrijke event een succes wordt.

In het stijlvolle conferentiecentrum van Bilderberg Bellevue Dresden kunnen evenementen voor maximaal 850 personen worden georganiseerd. De historische salons bieden ideale omstandigheden voor vergaderingen en seminars. Een eventmanager stelt voor u een pakket samen dat is afgestemd op uw persoonlijke wensen en staat u met hulp en advies terzijde.

Overzicht vergaderruimtes
RuimtesBanketSchoolReceptieTheaterU-VormBlokOppervlakte m²
Saal Bellevue 11501402402104450240,00
Saal Bellevue 21201101751804564195,00
Saal Bellevue 31201101751804564195,00
Saal Bellevue 1/2/3380340630570630,00
Palaisrestaurant150220360,00
Saal Bellevue 1/2/3 & Palaisrestaurant550850850,00
Banketfoyer200200,00
Boardroom 12438171649,00
Boardroom 22438171649,00
Boardroom 32426151435,00
Boardroom 324301037,50
Boardroom 424301037,50
Salon Elbterrasse100691501123642195,00
Salon Leipzig130781501093848216,00
Salon Arita161649,00
Salon Meißen222248,00
Goldener Reiter1840202148,00
Salon Königstein2440181838,00
Salon Cosel1820824,00
Salon Moritzburg303067292778,00
Salon Pillnitz271542,00
Salon Bastei121811926,00
Salon Wehlen121811926,00
Salon Rathen121811927,00
Salon Elbe8072,00
Atrium110841301123648143
Vinothek2467
Bierclub (50 zitplaatsen)96
Conference Office55
Restaurant Canaletto60187

Ruimtes groter dan 195 m²

7 Ruimtes – Saal Bellevue 1-3 | Palaisrestaurant | Banketfoyer | Salon Elbterrasse | Salon Leipzig

agsdi-wallet

vanaf 79 € per persoon

agsdi-rss-2

Gratis wifi

agsdi-people

tot 850 personen

agsdi-crop

tot 850 m²

N

Instelbare, natuurlijke verlichting

N

Alle stoelopstellingen mogelijk

N

Vergaderzalen kunnen worden gecombineerd, bijv. Saal Bellevue 1/2/3 & Palaisrestaurant tot 850 m².

Ruitmes tot 195m²

21 Ruimtes – Boardroom 1-3 | Boardroom 324 + 424 | Salon Arita | Salon Meißen | Goldener Reiter | Salon Königstein | Salon Cosel | Salon Moritzburg | Salon Pillnitz | Salon Bastei | Salon Wehlen |Salon Rathen | Salon Elbe | Atrium | Vinothek | Bierclub | Conference office| Restaurant Canaletto

agsdi-wallet

vanaf 79 € per persoon

agsdi-rss-2

Gratis wifi

agsdi-people

tot 130 personen

agsdi-crop

24 m² - 187 m²

N

Instelbare, natuurlijke verlichting

N

Alle stoelopstellingen mogelijk

N

Vergaderzalen kunnen worden gecombineerd, bijv. Saal Bellevue 1/2/3 & Palaisrestaurant tot 850 m².

BEL NU

BOEK NU